Rotary shaft seal OAS-60X90X10-FPM
Part number : OAS-60X90X10-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-60X90X10-FPM  has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 10 mm. It is made of FPM.