Rotary shaft seal OAS-55X85X12-NBR
Part number : OAS-55X85X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-55X85X12-NBR  has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.