Rotary shaft seal OAS-54X81X10-NBR
Part number : OAS-54X81X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-54X81X10-NBR  has an inner diameter of 54 mm, an outer diameter of 81 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.