Rotary shaft seal OAS-54X70X9-NBR
Part number : OAS-54X70X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-54X70X9-NBR  has an inner diameter of 54 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.