Rotary shaft seal OAS-52X70X8-FPM
Part number : OAS-52X70X8-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-52X70X8-FPM  has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 8 mm. It is made of FPM.