Rotary shaft seal OAS-52X70X7-NBR
Part number : OAS-52X70X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-52X70X7-NBR  has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.