Rotary shaft seal OAS-52X66X8-NBR
Part number : OAS-52X66X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-52X66X8-NBR  has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 66 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.