Rotary shaft seal OAS-50X57X5-NBR
Part number : OAS-50X57X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-50X57X5-NBR  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 57 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.