Rotary shaft seal OAS-49X62X6-NBR
Part number : OAS-49X62X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-49X62X6-NBR  has an inner diameter of 49 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.