Rotary shaft seal OAS-47.500X71X9-NBR
Part number : OAS-47.500X71X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-47.500X71X9-NBR  has an inner diameter of 47.5 mm, an outer diameter of 71 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.