Rotary shaft seal OAS-45X60X7-FPMSS
Part number : OAS-45X60X7-FPMSS
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-45X60X7-FPMSS  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPMSS.