Rotary shaft seal OAS-45X60X6-NBR
Part number : OAS-45X60X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-45X60X6-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.