Rotary shaft seal OAS-45X55X4-NBR
Part number : OAS-45X55X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-45X55X4-NBR  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.