Rotary shaft seal OAS-42X72X10-FPM
Part number : OAS-42X72X10-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-42X72X10-FPM  has an inner diameter of 42 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 10 mm. It is made of FPM.