Rotary shaft seal OAS-41.270X60.320X9.520-FPM
Part number : OAS-41.270X60.320X9.520-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-41.270X60.320X9.520-FPM  has an inner diameter of 41.27 mm, an outer diameter of 60.32 mm and a thickness of 9.52 mm. It is made of FPM.