Rotary shaft seal OAS-40X70X12-FPM
Part number : OAS-40X70X12-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-40X70X12-FPM  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 12 mm. It is made of FPM.