Rotary shaft seal OAS-38X62X7-FPMSS
Part number : OAS-38X62X7-FPMSS
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-38X62X7-FPMSS  has an inner diameter of 38 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPMSS.