Rotary shaft seal OAS-38X55X10-FPM
Part number : OAS-38X55X10-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-38X55X10-FPM  has an inner diameter of 38 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 10 mm. It is made of FPM.