Rotary shaft seal OAS-35X55X11-NBR
Part number : OAS-35X55X11-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-35X55X11-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 11 mm. It is made of NBR.