Rotary shaft seal OAS-33X55X10-NBR
Part number : OAS-33X55X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-33X55X10-NBR  has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.