Rotary shaft seal OAS-33.340X57.960X12.700-NBR
Part number : OAS-33.340X57.960X12.700-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-33.340X57.960X12.700-NBR  has an inner diameter of 33.34 mm, an outer diameter of 57.96 mm and a thickness of 12.7 mm. It is made of NBR.