Rotary shaft seal OAS-32X44.45X7-NBR
Part number : OAS-32X44.45X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-32X44.45X7-NBR  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 44.45 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.