Rotary shaft seal OAS-30X72X8-FPM
Part number : OAS-30X72X8-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-30X72X8-FPM  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 8 mm. It is made of FPM.