Rotary shaft seal OAS-30X50X11-NBR
Part number : OAS-30X50X11-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-30X50X11-NBR  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 11 mm. It is made of NBR.