Rotary shaft seal OAS-30X42X6-NBR
Part number : OAS-30X42X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-30X42X6-NBR  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.