Rotary shaft seal OAS-30X40X7-MVQ
Part number : OAS-30X40X7-MVQ
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-30X40X7-MVQ  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 7 mm. It is made of MVQ.