Rotary shaft seal OAS-30X40X7-FPMSS
Part number : OAS-30X40X7-FPMSS
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-30X40X7-FPMSS  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPMSS.