Rotary shaft seal OAS-28X50X8-FPM
Part number : OAS-28X50X8-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-28X50X8-FPM  has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 8 mm. It is made of FPM.