Rotary shaft seal OAS-25X42X7-EPDM
Part number : OAS-25X42X7-EPDM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-25X42X7-EPDM  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 7 mm. It is made of EPDM.