Rotary shaft seal OAS-25X40X10-MVQ
Part number : OAS-25X40X10-MVQ
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-25X40X10-MVQ  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 10 mm. It is made of MVQ.