Rotary shaft seal OAS-25X38X5-FPM
Part number : OAS-25X38X5-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-25X38X5-FPM  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 5 mm. It is made of FPM.