Rotary shaft seal OAS-21X37X7-NBR
Part number : OAS-21X37X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-21X37X7-NBR  has an inner diameter of 21 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.