Rotary shaft seal OAS-20X26X5-NBR
Part number : OAS-20X26X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-20X26X5-NBR  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.