Rotary shaft seal OAS-200X230X15-NBR
Part number : OAS-200X230X15-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-200X230X15-NBR  has an inner diameter of 200 mm, an outer diameter of 230 mm and a thickness of 15 mm. It is made of NBR.