Rotary shaft seal OAS-195X215X15-NBR
Part number : OAS-195X215X15-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-195X215X15-NBR  has an inner diameter of 195 mm, an outer diameter of 215 mm and a thickness of 15 mm. It is made of NBR.