Rotary shaft seal OAS-18X32X5-NBR
Part number : OAS-18X32X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-18X32X5-NBR  has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.