Rotary shaft seal OAS-16X24X7-FPM
Part number : OAS-16X24X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-16X24X7-FPM  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.