Rotary shaft seal OAS-15X30X7-FPM
Part number : OAS-15X30X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-15X30X7-FPM  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.