Rotary shaft seal OAS-14X25X5-NBR
Part number : OAS-14X25X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-14X25X5-NBR  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.