Rotary shaft seal OAS-140X165X15-NBR
Part number : OAS-140X165X15-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-140X165X15-NBR  has an inner diameter of 140 mm, an outer diameter of 165 mm and a thickness of 15 mm. It is made of NBR.