Rotary shaft seal OAS-135X153X9-NBR
Part number : OAS-135X153X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-135X153X9-NBR  has an inner diameter of 135 mm, an outer diameter of 153 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.