Rotary shaft seal OAS-12X30X9-NBR
Part number : OAS-12X30X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-12X30X9-NBR  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.