Rotary shaft seal OAS-12X24X5-NBR
Part number : OAS-12X24X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-12X24X5-NBR  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.