Rotary shaft seal OAS-12X20X6-NBR
Part number : OAS-12X20X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-12X20X6-NBR  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 20 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.