Rotary shaft seal OAS-120X150X13-NBR
Part number : OAS-120X150X13-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-120X150X13-NBR  has an inner diameter of 120 mm, an outer diameter of 150 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.