Rotary shaft seal OAS-12.700X34.920X6.350-NBR
Part number : OAS-12.700X34.920X6.350-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-12.700X34.920X6.350-NBR  has an inner diameter of 12.7 mm, an outer diameter of 34.92 mm and a thickness of 6.35 mm. It is made of NBR.