Rotary shaft seal OAS-12.50X25X8-NBR
Part number : OAS-12.50X25X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-12.50X25X8-NBR  has an inner diameter of 12.5 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.