Rotary shaft seal OAS-11X22X7-NBR
Part number : OAS-11X22X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-11X22X7-NBR  has an inner diameter of 11 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.