Rotary shaft seal OAS-115X145X14-NBR
Part number : OAS-115X145X14-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-115X145X14-NBR  has an inner diameter of 115 mm, an outer diameter of 145 mm and a thickness of 14 mm. It is made of NBR.