Rotary shaft seal OAS-10X18X4-FPM
Part number : OAS-10X18X4-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-10X18X4-FPM  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 4 mm. It is made of FPM.